Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Trokas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

pata than je jeta jeme
mpate than jetoj per ty
a kshtu zemer eshte dashnia
ty pergjigje mos me mkthy
a kshtu zemer asht dashnia
nje gabim me u ba shkaktar
njani tjetrit mos me i fol
njani tjetrin mos me fal

rak e tak po trokas
po trokas nderen e vjeter
ma i mire eshte helmi yt
se mjalti i dikuj tjeter

rak e tak po trokas
po trokas nderen e vjeter
ma i mire eshte helmi yt
fol me mu se nuk du tjeter

II
pata than je jeta jeme
pate than pa ty sjam gjall
a kshtu zemer eshte dashnia
une me prit ti mos me ardh
a k'shtu zemer eshte dahsnia
nje gabim me u ba shkaktar
njani tjetrit mos me i fol
njani tjetrin mos me fal


Ky tekst u dërgua nga Lani

Mahmut Ferati - Trokas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trokas".
3. Video është e këngës "Trokas", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0