Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malësori - Plaga E Gyrbetqarit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

MProduction

Këngë e albumit:

"Kenga Jone"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017

Komente

Asnjë Koment

23/06/2017

2017-06-23T15:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plaga E Gyrbetqarit" kënduar nga Malësori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Malësori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet