Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi & Marsel Ademi - I Erdh Fundi Kesaj Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

nji vajz tbukur e kam pas me gjith zemer e kam dasht ajo iku mla nvetmi Erdh Fundi Kesaj Dashurie... moj shum her e kam kshillu asken ne bot mos me lendu..gjithmon nga vetja e afroja me gjith zemer un e doja ,,, nuk e di pellumbesha ime ket gabiim a mund ta fal un a e mora vesht gabim apo ty apo ty te drejtoj (mami) I Erdh Fundi Kesaj Dashurie
e mu kan mbushur syt me lot mos e lendoo askend ne boot se te vret i modhi zot mora rrugen per ne gjermani(_______) per cdo nat te shkruja leter un i shkruja me lot ne sy

INES LOVE YOUNuk kemi video për këtë këngë.
Mandi & Marsel Ademi - I Erdh Fundi Kesaj Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Erdh Fundi Kesaj Dashurie".
3. Video është e këngës "I Erdh Fundi Kesaj Dashurie", por nuk këndohet nga Mandi & Marsel Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0