Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mandi - Mandarina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mandarina".
3. Video është e këngës "Mandarina", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mandi - Mandarina  (Feat. Hysen Trubareva)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Hysen Trubareva

Orkestrimi:

Samir Hajra

Komente

Asnjë Koment

06/02/2020

2020-02-06T18:30:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mandarina" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Hysen Trubareva
Teksti: Hysen Trubareva
Orkestrimi: Samir HajraDërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kastro - Mandarina

Ajo ka shije si mandarina 🍊
Pina na viski e martina
Ajo ka shije si mandarina
Ulaulaula

Dikur kena ik prej shpis
Kena ik edhe pi policis
Edhe dashnin e lash un vet
Boten e shetiti pa viz

Jom nis pi hekav
Edhe pi zeros
Jeta shum e shtir
Mi bo senet piko bello
Nese nuk posedon franka edhe euro
Nuk ka dashni
Respekt
As hello

Ref
Ajo ka shjije si mandarina
Pina na viski e martina
Ajo ka shije si mandarina
Ulala ulala ulala x2

Pot thirri mandarin
Ti je shum e mir
Me ty e sho ardhmerin
E nese po folin keq kuj po ja nin
Ata qe garant si na nuk e kan dashnin

Pot thirri mandarin
Me ty e kalova krejt rinin
Pa ty nuk e kom un pasunin
E ment e mia veq te ti po rrin
Aaaaaaa mandarin

Sasaa nuk jena papa
Une pot du hala
Se si ti nuk ka joo
Ska jooo

Ref
Ajo ka shije si mandarina
Pina na viski e martina
Ajo ka shije si mandarina
Ula la ula la x2

Babyboy - Mandarina

Spaarks,,
Spaarks,,
Spaaaarkss,,

Sparks Part 1

Shum mir po t'shkon, shum sexy je sot,,
Nuk po foli , je sikur " JACKPOT " ,,
Un dhe BabyBoy , ey yo , prap edhe nje Hit,,
Tash ngoj ket sen , edhe hiq mos livrit jooo ,,

Rri me 1 ven ven ,, Un ta boj ket sen sen,,
Ti sun bon sen Men,, un e kom ndor ket ven,,
Ti po do me dit : Psee sun e bon si UNE ?!
Eh une po tkallxoj : Se Ska si UN shum :) ,,

Eh shkojm n'ReedpoiiintREECORDSS,,
Se une kom Shum FOOOOORCC ,,
E kom Babyboy qe ma jep Inspirimin,,
Mfal ti shoki , po senin sun e bon sikur timin ,,

Une t'qes K.O me freestyle dhe me Texte,,
Une kur t'vi knena , t'lo pa Komplexe,,
Ti po don me dit pse e boj UNEE ??
Pse e boj une ?! Se SOT OSHT E SHTUNEE !

Ref.2x
Bouuu,,
Saher qe t'vina dridhet Binaa,,
Bouuu
Me qika Mandariiinaa,,
Bouu ,,
Na ket sen krejt e diiinaa,,
Cdo te shtune dalim dhe pinaa !

Sparks Part 2

Qe qe qe , qe qe
Dola te skenaa,,
Pa u prezantu se krejt e din kush jena,,
E kapa mikrofonin , hey DJ lshoja zonin,,
Se kta po dojn me bo, po Sun e bojn si tonin,,

Okej shum njerz pi shoh ( shoh ) po asnjo spe njoh ( njoh ),,
I veshum gjon ,normal, cuz I'm still Numer njo,,
Po zhagitna, halitna , luj qoke me Hip Hop-in,,
Kta qa tdojn let thojn , PO une e kom Shkopin,,

Shkopin e mbretit , t' KASTRIOT AJETIT ,,
Zemer ti lirisht hah bonja qefin vetit ,,
E kom n'dor skenen ,nuk dal deri sa ta kry,,
Don a nuk don , pa qare e ki me kcyy,,

Veq per ty Zemer une krejt tash e kalli,,
Per Koncerte/HipHop mu kurr sme merr malli,,
See..
N'cdo weekend i nxon ( nxoon ) jom ne cdo on (oon),,
Ti don mu mat , po une jom shum i ron RON,,

Ref.2x
Bouuu,,
Saher qe t'vina dridhet Binaa,,
Bouuu
Me qika Mandariiinaa,,
Bouu ,,
Na ket sen krejt e diiinaa,,
Cdo te shtune dalim dhe pinaa !

Beat Break ....

BabyBoy :

1 , 2 , the 3 ,4 ,,
Hajde let's go,,
Eja Eja zemer , Mos me thuaj JO !
Babyy mos me thuaj Jo,Te lutem mos me refuzoo ,,

Se veq per ty un Po kendoj ,,
Afrohu ma ngat qe te shiqoj,
E boj ket sen per ty dhe per mua,,
Kjo eshte nata jon un do bej qka te duaa !

Ref.2x
Bouuu,,
Saher qe t'vina dridhet Binaa,,
Bouuu
Me qika Mandariiinaa,,
Bouu ,,
Na ket sen krejt e diiinaa,,
Cdo te shtune dalim dhe pinaa !

Bouuu,,
Red Point Records,,
Bouuu,,
Babyboy ( Haah)
Bouuu,,
Sparks (Sparks)
N'ket loj..
Mada Madafakaa :P ( Motherfucker)haha

End!
Now Replay ! :P
Sparks ft. Babyboy - Mandarina
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë