TEKSTESHQIP

Mandi
Shko
Lyrics
(Feat. Petrit Vullkani)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shko" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i melodisë dhe autor i tekstit rezulton të jetë vetë artisti, teksa autor i orkestrimit është Samuel Kodra.