TEKSTESHQIP

Mandi
Te Gilavava
Lyrics
(Feat. Mikel Elmazi, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Gilavava" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Janar 2023, Mandi publikon videoklipin "Te Gilavava", në bashkëpunim me Mikel Elmazi, Adi Sybardhi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës është kompozuar nga vetë Mandi, tekstin e kanë shkruar së bashku Mandi & Mikel Elmazi, ndërsa orkestrimin e përgatiti Festim Gici. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.
Rryma muzikore:
Etno
Renditja:
Top 200