TEKSTESHQIP

Mandy & G Bani
Si At'her
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si At'her" kënduar nga Mandy & G Bani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse ky projekt lansohet tek shikuesit i ilustruar artistikisht edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u përgatit nën drejtimin e MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 13 Mars 2020. Për muzikën e këngës kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Stine & G-Bani, teksti është marrë përsipër nga Stine, G-Bani & Mandy, ndërsa për produksionin në studio u kujdes Stine.