TEKSTESHQIP

Mandy
Milioner
Lyrics
(Feat. Baba Li)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Milioner" kënduar nga Mandy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor ka ardhur tek artdhashësit i realizuar bukur me një videoklip, për video produksionin e të cilit u kujdes MAX Production. Ky videoklip u publikua më 5 Prill 2022. Autor i muzikës është Alandy, autorë të tekstit rezultojnë të jenë Mandy & Baba Li, ndërsa për produksionin audio u përkujdes Princ1.