Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani Në L.A

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[30-07-2015]
Këngëtarja Manjola Nallbani së fundmi ka vizituar kontinentin e largët Amerikën. Ajo ka udhëtuar atje për të kaluar pushimet si dhe për të takuar familjarët që i jetojnë atje.

Nga fotot e postuara në rrjetin e saj social në Facebook Manjola shihet tejet e ngazëllyer teksa ka vizituar vendet si: Las Vegas dhe së fundmi Los Angeles.

Së fundmi ajo ka vizituar Rodeo Drive në Los Angeles ku ka qenë më afër se kurrë pranë botës së yjeve ndërkombëtar.

Pas pak kohe ajo do të kthehet në Shqipëri për të vazhduar turneun e saj me mbrëmjet e ndryshme muzikore.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0