TEKSTESHQIP

Manjola Nallbani
Bija Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bija Ime" kënduar nga Manjola Nallbani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodinë dhe orkestrimin e përgatiti Enis Mullaj, teksa autore e tekstit është Eriona Rushiti.