Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Manuel Moscati - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

24/10/2016

2016-10-24T08:20:59+00:00

Muzika:

Anxhelo Koci

Muzika & Orkestrimi:

Xhulio Milloshi

Teksti:

Sergi Disha

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam

Ajo me vjen cdo nat
Ja ku u takuam prap
Ajo duket omg

Ajo afrohet me prane
Trupin leviz mgadal
Syt te gjith tek ti kan

Je ajo qe kam kerkuar sot
Ti vjen me fton mua per nje got
Me shikon sikur sdo ket neser
Vetem un e ti ska tjeter

E di qe do
per ty do jem gjithmon special
Me beso
Ti me ben te mos ndal

Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam

Momentin me ty e ndaj
Je e bukur nuk kam faj
Ska si ti ne kete club

Ti eja sa me prane
Me ty ndihem me fat
Sa lart ti po me mban

E di qe do
per ty do jem gjithmon special
Me beso
Ti me ben te mos ndal

Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam

Cdo nat je me e bukura ne club
Syt vetem tek ti i kan
Se ti je sensuale ne cdo hap
Syt vetem tek ti i kan

Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam kam vetem ty te kam
Sonte vetem ty te kam


Më Shumë Këngë Nga Manuel Moscati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet