Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona & Anjeza Shahini - Mes Nesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

OHHHHHHHHHHH
emmmmmmmmmmm

Tash une nje kohe te gjate
nuk mund te te kuptoje nuk mund ta dije
pse nuk ka ne mes nesh afersi
njejte si ti dhe une .

Shume jam munduar por nuk mund ta gjej
qka ka ndodhur qe gjithmon une ndjeje.
Nuk e di se cka qendron
ne mes nesh, mes nesh
kur veq ty te du ,
smund te besoje se premtimin mund
ta thesh ,ta thesh
do te jesh ti me mu-uuuu

ahhhhhhhhhhhhhh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ndoshta dhe une kam faj qe nuk kam qene
pran teje ne cdo cast,
do te ndryshoje me jep nje tjeter rast.
Dhe une kam faj te njete qe nuk te kam besuar
dhe kam qene k-o-kforte por me nuk do te jem.
Nuk e di se cka qendron
ne mes nesh mes nesh
kur veq ty te du ,
smund te besoje se premtimin mund
ta thesh ta thesh
do te jesh ti me mu-uuuu.

Parandiej se mund te jemi
une edhe ti perseri
tani para meje ti je mbret
le te kete veq dashuri

ohhhhhhhhhh

Prap te jemi ne dy heret a vone
dua te jem me ty pergjithmone,
te premtoje veq nje gje me thuaj me
per jete nuk do te le edhe une njejte
Nuk e di se cka qendron
ne mes nesh mes nesh
kur veq ty te du ,
smund te besoje se premtimin mund
ta thesh ta thesh
do te jesh ti me mu-uuuu


Ky tekst u dërgua nga MaliAnjeza Shahini & Marigona
Publikimi: 13/10/2004
Festivali: VFM 2005
Festivali: Zhurma Show 2004
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Marigona & Anjeza Shahini - Mes Nesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mes Nesh".
3. Video është e këngës "Mes Nesh", por nuk këndohet nga Marigona & Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0