TEKSTESHQIP

Marigona & Anjeza Shahini
Mes Nesh
Lyrics

OHHHHHHHHHHH
emmmmmmmmmmm

Tash une nje kohe te gjate
nuk mund te te kuptoje nuk mund ta dije
pse nuk ka ne mes nesh afersi
njejte si ti dhe une .

Shume jam munduar por nuk mund ta gjej
qka ka ndodhur qe gjithmon une ndjeje.
Nuk e di se cka qendron
ne mes nesh, mes nesh
kur veq ty te du ,
smund te besoje se premtimin mund
ta thesh ,ta thesh
do te jesh ti me mu-uuuu

ahhhhhhhhhhhhhh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ndoshta dhe une kam faj qe nuk kam qene
pran teje ne cdo cast,
do te ndryshoje me jep nje tjeter rast.
Dhe une kam faj te njete qe nuk te kam besuar
dhe kam qene k-o-kforte por me nuk do te jem.
Nuk e di se cka qendron
ne mes nesh mes nesh
kur veq ty te du ,
smund te besoje se premtimin mund
ta thesh ta thesh
do te jesh ti me mu-uuuu.

Parandiej se mund te jemi
une edhe ti perseri
tani para meje ti je mbret
le te kete veq dashuri

ohhhhhhhhhh

Prap te jemi ne dy heret a vone
dua te jem me ty pergjithmone,
te premtoje veq nje gje me thuaj me
per jete nuk do te le edhe une njejte
Nuk e di se cka qendron
ne mes nesh mes nesh
kur veq ty te du ,
smund te besoje se premtimin mund
ta thesh ta thesh
do te jesh ti me mu-uuuu

DËRGOI:
INFO
Më datë 13 Tetor 2004, Marigona & Anjeza Shahini publikojnë videoklipin "Mes Nesh". Kënga u orkestrua nga Darko Dimitrov. Me këtë këngë, Marigona & Anjeza Shahini u paraqitën në këto festivale: VFM 2005 (2005), Zhurma Show 2004 (2004).