Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mariola Kaçani - Fukarai  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

09/06/2013

2013-06-09T13:16:52

Këngë e albumit:

"Mos Mi Vri Mos Mi Lendo"

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut Vol. 5"
2*
kohe 1 shekull me pare
duke falur miresi
dhe per tere pasurine tha
e kam njohur per nje dite

refreni 2*

fukara fukara plast ai qe ska sevda
fukara fukara sepse jeta seshte para

2*
flake le te mare shtepia
te ndizer si dashuria
vetem ti ke per te mbetur
simboli shpirtit pa tretur

refreni 2*

fukara fukara plast ai qe ska sevda
fukara fukara sepse jeta seshte para

2*
jo si tremb hendrat e mia
kur digjem nga dashuri
eshte me e bardhe varferia
se paraja e ligesia

refreni 2*

fukara fukara plast ai qe ska sevda
fukara fukara sepse jeta seshte para

laj laj laj laj laj lalalalaj
laj laj laj laj laj lalalalaj
laj laj laj laj laj lalalalaj

refreni 2*

fukara fukara plast ai qe ska sevda
fukara fukara sepse jeta seshte para


Ky tekst u dërgua nga LeonardKartolina (1)

2019-12-15 14:03:38
Fukara, fukara
Plastë ai që s'ka sevda
Fukara, fukara
Sepse jeta s'është para

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet