Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola & Jurgen Kaçani - O Ju Djem Që Çatë Detin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

REF.:
Mos e pane syte tuaj
Amani ju keqen nena
Kam shum vjet qe pres e vuaj
Me qan syri, mu tha zemra...
Mariola Kaçani & Jurgen Kaçani
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/01/2021
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinet: Maldin Avduli
Video Produksioni: Folklorit.Tv
M.U.A: Sageri
Styling: Blerina Ceraku Bc. DesignerMariola & Jurgen Kaçani - O Ju Djem Që Çatë Detin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Ju Djem Që Çatë Detin".
3. Video është e këngës "O Ju Djem Që Çatë Detin", por nuk këndohet nga Mariola & Jurgen Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 2