Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marko Strazimiri - Mos Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Pse
Nuk e pranoj
Sot Po guxoj
Te kundershtoj
Si te ishe nje demon
Me helm tani gjemon
Dhe shan
shkarkon
Se meriton ajo
Eshte drita jone ajo
Eshte dashuri
Sa shume te do
Sa shume duron ajo
Esht gjaku im ajo
Nena ime ajo
Nje jete me ty
Dhe ajo te do

Ref
Nuk e lejoj
Te vuaje
Perpara saj
M'ke mua
Po te them "mos"
Une e dua shume
Po te them "mos"
Sot ketu jam une
Jo s'te lejoj
S'jam femije, jam burreruar
Se para saj
Ja m'ke mua
Po te them "mos"
Sa shume, e dua shume
Se para saj
Sot ke nje burre

Se meriton ajo
E mira jone ajo
Eshte dashuri
Sa shume te do
Sa shume duron ajo
Esht gjaku im ajo
Nena ime ajo
Nje jete me ty
Dhe ajo te do

Bridge
Ty nje grua
Te ka dhuruar
Jeten qe ti ke
Ndaj "mos"
Eshte nje grua
Eshte nje nene
Ndaj ti mos guxo
Marko Strazimiri
Publikimi: 22/01/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 21
Muzika: Diana Ziu
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video - Image Studio Albania


Marko Strazimiri - Mos
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos".
3. Video është e këngës "Mos", por nuk këndohet nga Marko Strazimiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marko Strazimiri:


Komente 0