TEKSTESHQIP

Marko
Yaadi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Yaadi" kënduar nga Marko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky materiali muzikor është përcjellë tek shikuesit i realizuar me shije me videoklip muzikor, i cili është punuar nga MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 15 Tetor 2021. Komponimi dhe teksti vjen e realizuar nga Marko Strazimiri & Alandy, teksa kënga u prodhua në studio nga Alandy.