Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsel Ademi - Dashuria Ime Humbur (Feat. Jasmina)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

Prapë më zgjon loti,ndihet i ftohti
Shpirt pa tyy,pa tyy

Si m ke lanë vetëm,besova tepër unë
Se mendova kurrë një fund

Dhe nata vjen pa ty më gjen,pa zërin
tënd nuk mund të flej,të mendoj dhe
veten perqafoj

Më thuaj ku je ti qa bon,s di a t mungoj
si më mungon,akoma per ty m intereson
dhe pse larg,ky shpirt të don

Ku je sot zemra jem,lamtumirë s mund
të them,si atherë njësoj të du
asgjë nuk ka ndryshu,akoma çmendem
për ty,akoma vdes unë për ty
Mbete dhimbja më e bukur
Mbete dashuria ime e humbur

Ku janë netet tona,ato netë në arrati
pa gjumë,u deshëm shumë
Unë e vuajta ndarjen,unë e vuajta sa
Kam mall atë që e du tjetër e ka

Dhe nata vjen pa ty më gjen,pa zërin
tënd nuk mund të flej,të mendoj dhe
veten perqafoj

Më thuaj ku je ti qa bon,s di a t mungoj
si më mungon,akoma per ty m intereson
dhe pse larg,ky shpirt të don

Ku je sot zemra jem,lamtumirë s mund
të them,si atherë njësoj të du
asgjë nuk ka ndryshu,akoma çmendem
për ty,akoma vdes unë për ty
Mbete dhimbja më e bukur
Mbete dashuria ime e humbur
Marsel Ademi
Publikimi: 12/12/2018
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Sokol Koçi
Video Produksioni: EGO Films
Clarinet: Taulant Vasili
Saz: Lani
Make Up & Hair: Albin ShkodraMarsel Ademi - Dashuria Ime Humbur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime Humbur".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime Humbur", por nuk këndohet nga Marsel Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Marsel Ademi:


Komente 0