Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsel Ademi & Jasmina - Sa Shume Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Marseli

Kurrë se mendoja,
Kaq shumë të dashuroja,
Dashuria është e ëmbël, shumë.

Jasmina

E habitur jam,
Me ndjenjat që kam,
Kurrë se kam mendu,
Që s' do t' kem më pranë.

Marseli

Të lutem, më trego,
A më do, a më do?
Më shiko në sy,
Dhe më thuaj: Të du shumë.

Marseli (Ref)

A e din, a e din?
Sa shumë të du,
A e din, a e din?
Sa fort të du.
Dashuria ime je, je veç ti.

Jasmina (Ref)

E ndjej, e ndjej,
Sa shumë të du,
E ndjej, e ndjej,
Sa fort të di,
Lumturia ime je, je veç ti.

Jasmina

Jo kurrë s' do t'doja,
Nga ty tu largoja,
As vetë se di,
Si lindi kjo dashni.

Marseli

Me ty u dashurova,
As vetë se kuptova,
Si ma more zemrën ti mu.

Marseli

Të lutem, më trego,
A më do, a më do?
Më shiko në sy,
Dhe më thuaj: Të du shumë.

Jasmina (Ref)

E ndjej, e ndjej,
Sa shumë të du,
E ndjej, e ndjej,
Sa fort të di,
Dashuria ime je, je veç ti.

Marseli (Ref)

A e din, a e din?
Sa shumë të du,
A e din, a e din?
Sa fort të du.
Lumturia ime je, je veç ti.

A e din, a e din?
Sa shumë të du,
A e din, a e din?
Sa fort të du.
Dashuria ime je, je veç ti.

Jasmina (Ref)

E ndjej, e ndjej,
Sa shumë të du,
E ndjej, e ndjej,
Sa fort të du,
Lumturia ime je, je veç ti.


Ky tekst u dërgua nga Lori + Venhar = Lo~♡~Ve.Marsel Ademi
Publikimi: 16/05/2021
Muzika: Marsel Ademi & Isa Zade
Teksti: Olsi Celmeta
Orkestrimi: Alsked Rrenja
Video Produksioni: Frame Company Albania
Solo: Alsked Rrenja
Director: Don Enio
Camera 2: H.K
Hair & Makeup: LindaMarsel Ademi & Jasmina - Sa Shume Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Te Du".
3. Video është e këngës "Sa Shume Te Du", por nuk këndohet nga Marsel Ademi & Jasmina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Marsel Ademi:


Komente 0