TEKSTESHQIP

Marsel Ademi
S'dua Te Te Mallkoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'dua Te Te Mallkoj" kënduar nga Marsel Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj projekti muzikor finalizohet para një audience më të gjerë i kompletuar me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 24 Nëntor 2017. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Alsked Rrenja, ndërsa tekstin e shkroi Sebastiana Brecani.