TEKSTESHQIP

Marsel Ademi
S'ka Si Na
Lyrics
(Feat. Cenzo)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Si Na" kënduar nga Marsel Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodia dhe teksti është sjellë tek publiku nga Petro Xhori, teksa këngën e orkestruan bashkarisht Petro Xhori & Sokol Koçi.