Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsela Margariti - Bejke E Sarones Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Kush u martua në vjeshtë
bejke e bardhë e sarones-ë
ndriçon në mes të kopes-ë ×2

Bejkë pse je tretur-o
Ç'marazë të ka mbetur-o
Rrush i bardhë i pjekur-o ×2

E vogël sa 1 mijë çike
E vogël moj sa të duash
Nënës e Babës ti ruash
edhe mua të më duash ×2


Ky tekst u dërgua nga Xxx-MMarsela Margariti
Publikimi: 20/01/2009
Orkestrimi: Genci Malaj
Video Produksioni: Shqipja Master
Teksti: Populli
Fyelle: Muharrem RamajMarsela Margariti - Bejke E Sarones
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bejke E Sarones".
3. Video është e këngës "Bejke E Sarones", por nuk këndohet nga Marsela Margariti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsela Margariti:


Komente 0