Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marseli - Dopio 6  (Feat. Ilir Tironsi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Ilir Tironsi

Teksti:

Gezim Mneri

Orkestrimi:

Samuel Kodra

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ilir Tironsi

01/02/2020

2020-02-01T14:00:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dopio 6" kënduar nga Marseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marseli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet