Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marseli, Altini, Marjusi & Banda Osmani - Si Bomba Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Si Bomba" kënduar nga Marseli, Altini, Marjusi & Banda Osmani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Si Bomba".

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN




Featuring: Altin Tirona
Publikimi: 18/06/2021
Teksti: Olsi Celmeta
Video Produksioni: FRAME Pro
Muzika: Isa Zade
Prod.: Amz Records
Clarinet: Mikel Osmani
Solo: Geni Osmani
Saz: Genti Xhavara
Bass: Axhi Voka
Drums: Elton Dapa
Percusion: Desti Stolia
Director: Don Enio



Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente 0


Marseli, Altini, Marjusi & Banda Osmani - Si Bomba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Bomba".
3. Video është e këngës "Si Bomba", por nuk këndohet nga Marseli, Altini, Marjusi & Banda Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.