TEKSTESHQIP

Master-L
Te Kam Xhan
Lyrics
(Feat. Linda & Kujtim Morina)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kam Xhan" kënduar nga Master-L.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është fakt që klipet kanë një impakt të veçantë, ndaj, materiali muzikor erdhi në ekranet tona mjaft këndshëm me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 13 Qershor 2018. Për muzikën dhe për arranzhimin punoi Besnik Zikolli, kënga vjen me tekst nga Besnik Zikolli & Master L, ndërsa producenti audio është Melody Records.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200