TEKSTESHQIP

MatoLale & Trannos
Bounce
Lyrics

Hala p**** nones po e sheh
K**** tash a pe sheh
Jo nuk bin n'tok ky gangsterri se ka titullin skenderbe
Nuk ka llafe llafe boshe
Pika t'bardha boçe
Mes Tironës jo n'qoshe
Luje bythen ti kodoshe
Vje me shoqe qoshe tone goxhe t'bardha si sioniore
Un luj koqe noqe t'kapi shoqet neser Mato se njeh
Kapi ti gjith sonte shotsin shtronte leket banga si nxe
Telefon me kongt e tij kushtonte lidhje me blete
Jo kengtar ka si tbardh tu bo lek edhe dollar
Muzika mos tkishte ardh kisha shit 1 ton me t'bardh
Zoti falem gjon e gjall ke lon gjall nji legjendar
Kto dun me m'kap prej k*** amo e kam mulu me ar

T-T-Tani Bounce
Baby Bounce
Sdun me mkalu
Se kan shans
Dridhe thoben
Gjuj pistole
Paw paw myti kto falls
Ha hahaa Qesha prap
Ha ha per inat
Ha haa je shah mat
Ha ha jam afatgjat

Tranoss

Από Λιόσια Τίρανα
Οι έξι πινακίδες έχω από Βουλγαρία
Φώτα πάνω μου
Πουλάμε ντρόγκια πίσω στα στενά
Έχω πίσω στη καρότσα δέκα τέσσερα μουνια
High lifestyle hotel δεν είμαι κιριλε
Άιντε άιντε σκάμε fresh
Δίπλω [?] bmw
Στη πισίνα με πουτάνες δεν σηκώνω τις [?]
Θέλω βίλα για το πάρτυ και σαμπάνιες πολλές
Κάνε μου χορώ να μπω-μπω
Κοίτα πως σκάμε το χόρτο
Κοίτα πως πίνω από τη coco
Είναι λευκή σαν το Μαρόκο
Κοίτα πως κάνουμε το σαματα
Βαράει δυνατά και ούτε δεν σταματά
Ξέρω από δρόμο και όχι από γράμματα
Ξέρω παρανομίες και καθάρματα

T-T-Tani Bounce
Baby Bounce
Sdun me mkalu
Se kan shans
Dridhe thoben
Gjuj pistole
Paw paw myti kto falls
Ha hahaa Qesha prap
Ha ha per inat
Ha haa je shah mat
Ha ha jam afatgjat

MatoLale & Trannos
Eh ca bone eh ca bone?
Vij me cuna prej Tirone
Ti je bi**h jo AlCapone
Kile s'ke dhe kile's bone
Yo ca bone ey ca bone
Blica, blica prej ksaj zone
Ftyra mdel edhe n'shpi tone
Sun i nxo kto dhipa none