Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - Pi Veriu Dej N'pakufi  (Feat. K-Master, Difro, Dutch & Caspo-Oo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pi Veriu Dej N'pakufi" kënduar nga Mc Kresha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Kresha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017