Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha - Per Inati Po Me Qef

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Inati Po Me Qef".
3. Video është e këngës "Per Inati Po Me Qef", por nuk këndohet nga Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha - Per Inati Po Me Qef  (Feat. Lav'da & Lyrical Son)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Këngë e albumit:

"Air Force 1"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lav'da

Featuring

Lyrical Son

10/09/2012

2012-09-10T15:32:46+00:00Mc Kresha :
njerzt folin per beef
se kan qef mish
perderisa un peci spllif
edhe i pershendes me gisht
mbon diss mu , des shumfish
tmerrsisht shum horror per ogrish
artist mos u shit kurr je fake e bullshit
lojes i vje pulsi ,sa her e boj ni new shit
i hit money everyday like keez me ni fllesh
pi ni lekt tum pershperit nvesh " merna please agji kresh"
jena nkriz mos po hina gabimisht me naj gjep
tnaj reperit week qe so njeri po re-de-de-de
leni rofet se dikush o ka flet
parja sillet rreth neve sikur koha nakrep
hustle ....
hot gengsta flavor
nmahallen ton jeta osht favor fo' favor
ska mjekrra diell kena nese folim letra
tavnik city ndit treja n'kerre tvjetra

Ref:
(2x) ti menon qe leht o mu rrit neper Ghetto
blind on your streets with rebels
ruju po ja nis mem bo diss tana shtrego
thoben more piss i will kill you with O'o'o

Lavda:
menojn qe kejt o' easy po dojn me kon mc'zi
me lolipop ngoj kejt reperat ntripa t'wizit
kur ........... ju kejt luni freezy
kush e ka mas veshi ,merne sprehin mytne mizen
ju se mytni bitin , dhipat si ti veq e grithin
kush pe dojka beefin jau dho mishin vin e thithin
tu ja nis me A , we fuckin 'em all
tash po dojn mem nal , po un jom tut fucking roll
koleg te nderum flm kejt jeni hejter
une kom stajll si me kon me hello ex-megatle
pergut per me bo papper
instikti i ni tigri
fllow edhe rima si me kon rilindja e bigit
kit sen thire stivi boj qudira me muzik
edhe aj qe sum nin ,e boj memecin mu qudit
nuk um ecin per qudi,po flutorjn e poget men
qata dokna fly si mu kon shok me ...
......

Ref:
(2x) ti menon qe leht o mu rrit neper Ghetto
blind on your streets with rebels
ruju po ja nis mem bo diss tana shtrego
thoben more piss i will kill you with O'o'o


Ky tekst u dërgua nga  tanimix   Arjanidls   princepow   Danish
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet