A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha & Lyrical Son - Dope Boy  (Feat. Singullar)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2016

2016-12-01T00:00:00

Featuring

Singullar

See Also

Lyrical Son

Song from the album:

"Rapsodët N'rap T'sotit"


[Verse One: MC Kresha]
UH.. Dope Boy paret dyfishume
Ju kom ra pi s'nalti, Jon tu m'prit si bume
Jena tu bo party ka shum dhiPa t'ftume
RaBin qe jena tu e ngre o me erë parfumi
Loqka thoBen e qume, Bone be qe e ka t'shtume
Jeta e lazdrume, Jom msu me kurva t'gjume
Grant e instalume, S'kena koh për mi postu se
Do jon tu vëzhgu me fokuse, Befasia osht shokuse
Ruje qet'sin, Maje qet pulsin
Se dhiPat t'huqin let, Kur të prekin luksin
Ajo i hek brekt, Un e hjeki duksin
Ja iqi pussy-n n'fund e la me prit busin
UH.. inhalusi i bimes, Lemni pak t'ju introduce
Internusi i rimës për kit takt, Thirrum msusi
Hala s'je informu ti, Me kto fjal pi papirusi
Plug um vjen pi jugu, Ma i pit se epirusi
Un jom liber, Duhet tru me m'lexu ti
Ndodhem n'Zvicer (shiit) ???
Tu bo tregti si n'vakt Tuzit
Llafi i rruges, Kejt e din qe kesh rulls it
UH.. Vajzat po ma dojn kollarin
Pasha karin kejt e dojn paren
Po marim ??? bitch! Spo foli veq për t'parin
E marim masen, Për me mat e kem kanarin

[Verse Two: Lyrical Son]
Ngo boy fjal t'msusit, Sot nuk osht qudi mu bo star imitusi (yea)
Kjo far e mashtrusit, Thirre epidemi kët shpërndarje virusi (hey)
E di qe ju intereson (Dope Boy) Belesh pi meje ska mo leksion (n'Kit Loj)
Ngulitne drejt n'kry inercion (Fuck Boy) Jom in aty ku interes kom
Than PINT-at pik e pes, Po për PINT-a pika des
Holla klika t'shtina n'mes, Zgjedhni plumat ????
S'kena dasht mu ba brutal, Mi ju dal si Vietnamez
Babes Kresh e Lyrical (op) vëllezërsiames
BITCH! Thojn respecti o mbi tonat, E mrrin me pun e me aftsi
Veq kur e ke lekun, Asnjona s'kan rëndsi
Yep boy i mar paret, Vet e baj dealin hala vet e daj vaden
Huh.. E shoh n'bank kur um dalin
Llogaria kesh ose chek vin ti marim (hey)
E nëse nesër des, Qomni drejt n'ferr
S'kom qa me lyp n'parajs, Se se kom as 1 haver
Word up Biggie Smalls, It ain't hard to fukkin tell
N'Kit jet kjo bot o loj, sdo mu majt men si looser, HAVER nah

[Verse Three: SingullaR]
5 K.O strofa, Fare kesh jo troha
Rozen bin rozet dej sa derdhet kova
Pantollat kejt t'qkyme copa-copa
Njejt edhe jeta kejt gropa
Trenerka o Kappa, Patikat Diadora
Porsche-a nër hije rrin e zez sikur sorra
Xhepat e frym me kese bora-bora
Tu i shkru kto vargje po emocionona
Veshi qitu kpuca nëse t'bin
I shtrem lladi me Altini tu pi medicin
Krejt gur t'bardh t'vegjel me evende pi grin
Mos u bo i keq se kurkush nuk t'qin
(OK) Besom qe krejt osht mir
Tavolina plot sippin on that shir
Sardina, kep, raki t'shpis edhe birrë
E bofsh naten e mirë !


Lyrics submited by Denis Avdija   Danish
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019