A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mc Kresha, Lav'da & Lyrical Son - Haverit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/02/2019

2019-02-17T12:00:00

See Also

Lav'da

See Also

Lyrical Son

Song from the album:

"United State Of Albania"


A jena? A jena? A jena?

[MC Kresha]
Rri me 1 bi**h pi bari t'gjelbërt
Sendviq peanut butter jelly
TV ryçki Tommy & Jerry
N'pik ka dilli I kthym kah dielli
Jom tu u ndi si me mrri prej qielli
Llafet i lidhi boj tagliatelle
Se feeli naj njeri pos Makavelin
Kur hekrin e nxjerri krejt vrap ja therrin
Leopard n'gjah tu e kap gazellin
Kari mos t'ha une t'njoh haverit
Puppet master ti jo haverit
Kleopatrat po m'dojnë haverit
Jom me katra plus nja haverit
Dje po, sot si njoh haverit
Une e haveri si njoh haverit
Paret vijnë vet i njeh haveri
Pom thojnë çysh je, si dje haverit
Tu ngu rep klishe haverit
N BMW t're tu i ra gaveri
Ma rep se ti me ngu na sherri
Trap atje jom le haverit
S'kena pas lekë bukë me ble o njerit
Tash Lexus findo t're haverit
Thash do indo t'ma bje haveri
Shpejt me nitro vje haveri
Ka ardh me loan e lshoj n'kusht postierin
Une ty s t njoh nuk t'kom dost njeri
Ti ski dosta ki dost tastieren
E çojna haverin, takojna haverin
Doni probleme, problemin ta zgjedhim
Like what, se po ti ha ropt

[Lyrical Son]
Rruges t suksesit pos djerses kurgjo s vjen fal o man
Lotet po derdhen tu bredh u mush 1 oqean
Si me thirr jasht man numrat jon bo bank account
Haverat hjekin se Specin kta sot idare e kan

[Chorus:]
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi

[Lav'da]
Repi the hardest
Shiti osht smart si me dal prej Harvardit
Stara t'Youtube-it e vijn ma thijavin rakin shokit
Lej llafet shokit
Po flet film s'je as n'ngjarje shokit
Plot repera veç m'varet shokit
Plot pare shokit na marrim shokit
Krejt çka bon ti o veç marre shokit
... dhe hala amazing
Folin per repin pa mu ju ik vegza
Jo nuk jom Johnny po still tu bo blazing
E lojen e pshtoj si me treshet e Tracy-it
S'munesh me face
Method Man n'syt tret thjerzen
Tu e myt versin jasht universit
Repin e dhezi si per mbijetesen
Ju kerkoj ndjese une kta repera nuk i shes pjese une
Paret vijn vet si te rruga llesit
Gully gang gang teshat e llesit
Boomerang vjen pjesa e cash-it
I do my thing, shume ma then speci
Bang bang po plumat s'po t'dhezin
Une jom i lidht si Puma me Jay Z-n
E ti gjeje gjegjezën
Kta dojn beef po se kan fortesen
E njekin suksesin si BMW-ja Benzin
Me veti melezin ma kan...
S'menojna per neser, problem me kujtesen
Se po du me qel familje melezin
Like what...

[Lyrical Son]
Rruges t suksesit pos djerses kurgjo s vjen fal o man
Lotet po derdhen tu bredh u mush 1 oqean
Si me thirr jasht man numrat jon bo bank account
Haverat hjekin se Specin kta sot idare e kan

[REF.: Lyrical Son]
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi
Hej shqisa e 6 osht PINT
E dij që ja vlen
S'isha kon sen pa haverat e mi

A jena? A jena? A jena?


Lyrics submited by Lav\'da
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019