TEKSTESHQIP

Mc Kresha & Lyrical Son
Krushqit Me Maybach
Lyrics
(Feat. Ermal Fejzullahu)

T’kam pa dje u dukshe sikur
N’prralla
A t’kan thon naj sen se t’kom
cu t’fala
Nese em don ti un ta zbardhi naten
E t’boj nuse ta mloj ari qafen
Maje dhe zemren ty ta dho
Sa duhet me t’prit per me vendos
Fatin ton ti moj e ki n’dor
Malli m’merr mos me t’pa 1 jav

Qa po do oj zemer na e blejna
A don ti bi krushqit me Maybach
Hajde loqk lujna me lejla x2

Kallni fitilat kalli per Pintat
Hip Hop me valle,shamia,mindilat
Surl e gajde, fajde,raptishtat
Dostat skan gajle,ajo don me pi shisha

T’kam pa dje u dokshe misi lagjes
M’kqyrshe tinza me at sy…
Nese em don ti un ta zgjati mujin
E t’boj nuse ta blej canten Louis

Ajo don me mu 1 nat me kalu vet
Zemer jon do pun se jam tu palu lekt
Ngele tu m’lakmu mo do me lu menç,du me lu menç

Qa po do oj zemer na e blejna
A don ti bi krushqit me Maybach
Hajde loqk lujna me lejla x2

Kresha -
Bomboclat
Hajde kce lambada
Ata jan dumb bruda
And ju so fun madam
You're number 1 pa ta
And I'm a gun shooter
Speci come mama
Feel it come Mazda??
And I'm a comrade killer-killer, bi**h shut up
Never run, never snitch that shit corrupt
Smoke?? un ha shishkebap
Venja gishtin koks, bre jau qifsha robt
?? shqipe un m pizhama e kam,
smoke si jamaican, rabi n amsterdam,
she from london, I call her cunt
bi**hi im??, m thirr sharlatan
Edhe skam dashni per rrepera t dobt
Ju skeni fantazi jeni pozera kot
Thirrem antarktid ta merdhij me t ftoft
Be ti qifsha robt

Qa po do oj zemer na e blejna
A don ti bi krushqit me Maybach
Hajde loqk lujna me lejla x2

DËRGOI: