Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda: “Kam Mbi 270 Këngë Dhe Të Gjitha I Di Përmendsh”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[14-04-2016]
Këngëtari, Meda ka mbi 270 këngë dhe të gjitha i di përmendsh. Ai ka zhanre të ndryshme në këngëve dhe si thotë se zhanrin muzikor ka ndryshuar ashtu si e ka pa të favorshme për kohën që ka qenë, transmeton Indeksonline. “Kam mbi 270 këngë edhe të gjitha i di përmendsh”, është shprehur ai.Këngëtari ka thënë se familja për të ka rëndësi të madhe dhe është gjëja primare në jetë e sidomos dashuria e fëmijëve. “Dashuria e fëmijëve është primare për mu, normal edhe e bashkëshortes”, tha ai. Meda në emisionin ‘Natën’ më Fatmir Spahiun i ka rënë edhe çiftelisë dhe ka thënë se ai e ka traditë nga familja e tij. Karrierën a e ka filluar në moshën 9 vjeçar edhe kënga e parë e tij ka qenë “Prishtinë vendlindja ime”.
 (Express)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet