Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - T'kam Fiksim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kam Fiksim".
3. Video është e këngës "T'kam Fiksim", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - T'kam Fiksim  (Feat. Vjollca Haxhiu & Gold AG)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  222

Këngë e albumit:

"Kendojne Bilbilat"

Këngë e albumit:

"Llokum"

Komente

35 🔥

Featuring

Gold AG

Featuring

Vjollca Haxhiu

28/06/2013

2013-06-28T15:55:15+00:00ohhoo yeahh
duje sa dush
kalle kalle

[Gold AG:]
Hajt fole bombon kallzom qka po don
dije qe aga kurr nuk ta prish qefin ton
se jom ka du hala qata sy me ti pa
ma tmir nuk po du sonte se e di qe ska

[Vjollca Haxhiu:]
Hej njeri a kupton
seriozisht pom pengon
ne qdo vend ku un rri
rahat kafen smund ta pi

[Meda REF 2x:]
T'kam fiksim shpirti im
veq te ti mendja pom rrin
t'kam fiksim a kupton
vetem ty zemra te don

[Gold AG:]
ngado qe po shkojna flaken po ja shtina
kallet me temel tirana e prishtina
merri kreit shoqet me veti se krejt shokt i thirri
se ti e din se kush ja din renin mas miri

[Vjollca Haxhiu:]
hej njeri a kupton
seriozisht pom pengon
shkaku yt sjam e qete
as ne shpi as ne qytet

[Meda REF 2x:]
T'kam fiksim shpirti im
veq te ti mendja pom rrin
t'kam fiksim a kupton
vetem ty zemra te don

kalle kalle
kalle kalle
kalle kalle
kalle kalle
kalle kalle

[Meda REF 2x:]
T'kam fiksim shpirti im
veq te ti mendja pom rrin
t'kam fiksim a kupton
vetem ty zemra te don


Ky tekst u dërgua nga Albian Dragusha
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet