Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - S'du Me Ni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Po me thote shoqnia
e pat edhe puna jote
qysh e lidhe zemren tone
a e din vetes cka i bone

Ju e dini çka bon dashnia
pse po merrni me punet e mia
pse rehat nuk po me leni
ndryshe folni e ndryshe jeni

(Ref: x2)
Sdu me ni
Sdu me ni
ju çka folni
zemrën teme se kuptoni
Sdu me ni
Sdu me ni
per kërkon
Zemra jeme shum e don

Po me thote e gjithe shoqnia
te ndryshoi krejt dashuria
ju o shoqen kritikoni
dini mire se po gaboni

Ju e dini çka bon dashnia
pse po merrni me punet e mia
pse rehat nuk po me leni
ndyrshe folni e ndryshe jeni

(Ref: x3)
Sdu me ni
Sdu me ni
ju çka folni
zemrën teme se kuptoni
Sdu me ni
Sdu me ni
per kërkon
Zemra jeme shum e don


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/07/2016


Meda - S'du Me Ni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'du Me Ni".
3. Video është e këngës "S'du Me Ni", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0