Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - C'ka Me Ba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'ka Me Ba".
3. Video është e këngës "C'ka Me Ba", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - C'ka Me Ba  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Ghulo

Këngë e albumit:

"N'extrem"

Komente

Asnjë Koment

04/07/2017

2017-07-04T15:00:06+00:00Tok e Qielli, N'kry m'kan Raa
Kur me the du me u ndaa,
Qenka Liigj i pa Shkruum,
Njeher Dashurohesh ne njeri T'gabuum.

REF: 1
C'ka me ba ,C'ka me ba,
Veq po Lutna mos me u ndaa,
C'ka me ba, C'ka m'ka gjet ndarjen kurr
Se pranoj per jeet,

Zot o Zot
Cka me ndodhi muuu
As ne enderr ndarje skam mendu
Qenka Ligj i pa shkruuum
Njeher Dashurohesh ne njeri T'gabuuum

REF: 2
C'ka me ba, C'ka me ba
Veq po Lutna mos me u ndaa
C'ka me ba ,C'ka m'ka gjet
ndarjen kurr se pranoj per jeet.

REF: 3
C'ka me ba, C'ka me ba
Veq po Lutna Mos me u ndaa
C'ka me ba, C'ka m'ka Gjett
Ndarjen kurr se pranojj per jeett.

Muzika: Alban Furtuna
Teksti: Ghulo

Ky tekst u dërgua nga Festi sinani
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë