Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Vakt O Vakt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vakt O Vakt".
3. Video është e këngës "Vakt O Vakt", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Vakt O Vakt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Dardan Osmanollaj

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Top Emra"

Komente

1 🔥

07/12/2019

2019-12-07T18:00:11+00:00Vall më don kan than
Kujna i bon mir,
E mira jote t'vran,
Nga ky ligj i pashkrum
Zemra jeme shumë po vun.
Refreni:
Vakt o vakt çfarë dashnie u kan
Kurr s'kisha mendu që ti ke me m'lan,
Vakt o vakt çfarë dashni u kan
Shpresa me u kthy gjallë po më mban.
Po më don u kan
Kush bon mir,mirë gjan,
Eh ku ligj i pashkrum
Veç për mu është i gabum.
Refreni:
Vakt o vakt çfarë dashni u kan
Kur s'kisha mendu ti që ke me m'lan,
Vakt o vakt çfarë dashnie u kan
Shpresa me u kthy gjallë po mban


Ky tekst u dërgua nga Julgen XhakaKartolina (2)

14
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet