Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Na, Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na, Na".
3. Video është e këngës "Na, Na", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Na, Na  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Granit Gashi

Këngë e albumit:

"Na Na"

Komente

Asnjë Koment

09/07/2020

2020-07-09T13:28:48+00:00Gabimishtë jam dashuru
E shtrejt jam tu e pague.
Medet qka me boni dashnija
Vrava veten me dur te mija
Zot merrma shpirtin smuj me jetu
O ket gjendje qysh me duru.

Ref:
Na na Bashk shkojm na
A eshte gjynah na u me u nda
Na na bashk shkojna na
Për njeri tjetrin jemi ba

Dora jote veq mem prek
Galjet krejt mu kishin hjek
Nuk e di qka me bone mu
Kurr nuk mujta met harru
Zot merrma shpirtin smuj me jetu
O ket gjendje qysh me duru

Ref:
Na na Bashk shkojm na
A eshte gjynah na u me u nda
Na na bashk shkojna na
Për njeri tjetrin jemi ba

Ref:
Na na Bashk shkojm na
A eshte gjynah na u me u nda
Na na bashk shkojna na
Për njeri tjetrin jemi ba


Ky tekst u dërgua nga ValesaKartolina (2)

13
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet