Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Je Flori

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Flori".
3. Video është e këngës "Je Flori", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Je Flori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Granit Gashi

Këngë e albumit:

"Na Na"

Komente

1 🔥

09/07/2020

2020-07-09T13:36:33+00:00Je si rrush
Je si shpirt
S’ka si ti edhe pik
Me nafak isha kan
Ty dashni une me t’than

Ref:2x
Je je flori
Shkelqen në syt e mi
Je je flori
Lumi une qe t’kam dashni

Ti o fat
Fati jem
E ploteson zemrën tem
Me nafak isha kan
Ty dashni une me t’than

Ref:2x
Je je flori
Shkelqen në syt e mi
Je je flori
Lumi une qe t’kam dashni

Ref:2x
Je je flori
Shkelqen në syt e mi
Je je flori
Lumi une qe t’kam dashni


Ky tekst u dërgua nga DKartolina (2)

2
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet