Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Ni Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Eee kam pas një dashni shpirt e zemer mi ka nxi ah sa shum e kam dasht Zoti i madh ata e vraft frym me marr pa to nuk disha po e them me zemer te plast kurr per to mos nifsha

Ref:Jet o jeta jem pse u bane katil i fatit tem jet o jeta jem pse u bane katil i fatit tem

Sa filloj jeten me mall ftyra jote mdel perball sa filloj gjall me u ndi te shoh ty e mbytem perseri frym me marr pa to nuk disha po e them me zemer te plast kurr per to mos nifsha

Ref:Jet o jeta jem pse u bane katil i fatit tem
Jet o jeta jem pse u bane katil i fatit tem


Ky tekst u dërgua nga Lenti&BlendiMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/09/2021
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi) & Granit Gashi


Meda - Ni Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ni Dashni".
3. Video është e këngës "Ni Dashni", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0