Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Dy Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Dy dashni ne jeten tem ska me pas o zemra jem zemra jote me zemren time gjithmon paqin veq gezime,Dy dashni ne jeten tem ska me pas o zemra jem zemra jote me zemren time gjithmon paqin veq gezime.
Ref. Nana nana per mu tka ba kombinimi ma i bukur jemi ne dynja 2x
Je e embel si sheqer bukurin hanes ja merr zemra jote me zemren time gjithmon paqin veq gezime,Je e embel si sheqer bukurin hanes ja merr zemra jote me zemren time gjithmon paqin veq gezime.
Ref.Nana nana per mu tka ba kombinimi ma i bukur jemi ne dynja 2x


Ky tekst u dërgua nga Lenti&BlendiMeda
Publikimi: 21/11/2021
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Edlir Begolli


Meda - Dy Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Dashni".
3. Video është e këngës "Dy Dashni", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0