Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Tradhti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qka Bona Për Ty
Veten E Nema
Për Zemren E Gabume
Paska Rreh Zemra
N'Dashnia Qorron
Gabimet S'Ja Sheh
Veq Mos Ti Mashtron
Përnime E Njeh
Tradhti, Tradhti
Tradhtia Ashiqare
Kush Tradhton,nuk ka marre

Tradhti, Tradhti
Tradhtia Ashiqare
Kush I Ka Dy Ftyra Hiq Nuk I Vjen Marre

Ah T'Kisha Mujt
Prej Jetes Met Fshi
Mos Me Kujtu
Kurre Ketë Pabesi
N'Dashnia Qorron
Gabimet S'Ja Sheh
Veq Mos Ti Mashtron
Përnime E Njeh
Tradhti, Tradhti
Tradhtia Ashiqare
Kush I Ka Dy Ftyra Hiq Nuk I Vjen Marre

Tradhti, Tradhti
Tradhtia Ashiqare
Kush I Ka Dy Ftyra Hiq Nuk I Vjen Marre


Ky tekst u dërgua nga BabikaMeda
Publikimi: 18/11/2023
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Tradhti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhti".
3. Video është e këngës "Tradhti", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0