TEKSTESHQIP

Meda
Jeta E Nates
Lyrics

Jeta e nates, punet e keqia
mi kan humbur rruget e mia.
humba dashurin humba shoqrin
andej rrshkita, lyps rrugve mbeta

REF.:
Birra, rakia, problemet e mia
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit.
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit

Festa e gezime kurr s'i shijova
sa shum familjen un e lendova.
e mora veten jeta mori vler
ne rruge te gabuar kurr mo asnjiher

REF.:
Birra, rakia, problemet e mia
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit.
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit
INFO
Komponimi dhe arranzhimi është punuar nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksa kënga vjen me vargje nga Ghulo.
Renditja:
Top 200