A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Melinda Ademi - Lulija  (Feat. Seven)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  101

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/05/2018

2018-05-28T19:23:15

Featuring

Seven Saraqi

Video Production:

Entermedia

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 19


REF.:
Dul Lulija te bunari
O’ sa fort e kish mar malli
Dul Lulija te bunari
Per kërkon jo s’poi han...

Lulija Lulija, tavolina vija-vija
Lulija Lulija, mama mama mama mía
Tu pi venë e rakia
Derisa hupet vetdija
DAMN.. shoqet i ka super (UGH) i thom hajdeni dyjat
Ose hajdeni trijat
Ikëm se club-in e bojna te shpija
Ankohën kojshia
Shuj se pom doket dikush o te zilja
Nese o’ policia

Mshefe armën, derdhi n’shole ti killat
Ti gutu-gutu mshefi paret e mija
Veç qoke po lujna u flliq industria..

Ti kqyr sa e mir n’INSTAGRAM
Mos e kqyr qysh o’ LIVE
K’to fore sheikat I hajn
Lulija flyin’ 2 Dubai
Tu shetit me deve tu shetit me deve
O kuku’ për neve, O’ kuku për neve

REF.:
Dul Lulija te bunari
O’ sa fort e kish mar malli
Dul Lulija te bunari
Per kërkon jo s’poi han...

Kush po t’vet?
Kur u bone zvezd ti nuk dhez
Ti nuk je e nxeht je minus tetë (-8)
Lulija koka fake, hold up wait!
Bitch-at jom tu i përshëndet me gishtat e mesit përpjet
Jepja famën ajo tonat ti jep
Qoja-Qoja komt nalt
Qysh e myte flow-in dokët shum leht
HAJDE BONE BITCH TASH..
Shite trupin deshu foto NUDO per LIKES
Po dokët stupid amo grahi-grahi shume NICE

Ti kqyr sa e mir n’INSTAGRAM
Mos e kqyr qysh o’ LIVE
K’to fore sheikat I hajn
Lulija flyin’ 2 Dubai
Tu shetit me deve tu shetit me deve
O kuku’ për neve, O’ kuku për neve

REF.:
Dul Lulija te bunari
O’ sa fort e kish mar malli
Dul Lulija te bunari
Per kërkon jo s’poi han...

Dul Lulija n’mes Dubait
Lamborghini, ska mo KALI
Popping pills and smokin’ Marley
Damn..Lulija s’pot han...

e-Cards (6)

U krijua nga melinda 2018-06-26 15:24:31
kush po t’vet?
kur u bone zvezd ti nuk dhez
ti nuk je e nxeht je minus tete
U krijua nga E 2018-06-25 12:29:55
Ti kqyr sa e mir n’INSTAGRAM
Mos e kqyr qysh o’ LIVE
K’to fore sheikat I hajn
Lulija flyin’ 2 Dubai
U krijua nga shpejtim lopa 2018-06-19 22:54:56
Dul Lulija n’mes Dubait
Lamborghini, ska mo KALI
Popping pills and smokin’ Marley
Damn..Lulija s’pot han...
2018-06-04 14:55:04
Dul Lulija te bunari
O sa fort e kish marr malli
Dul lulija te bunari
Per kerkon jo s'poi han....
U krijua nga Aurela Uka 2018-06-04 11:07:29
ti nuk dhez
Ti nuk je e nxeht
je minus tetë
2018-05-31 11:41:30
Lulija koka fake,
hold up wait!
Bitch-at jom tu i ,
përshëndet me gishtat
e mesit përpjet

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019