TEKSTESHQIP

Melisa & Korbe
Bye
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bye" kënduar nga Melisa & Korbe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj krijimi muzikor është përcjellë online i plotësuar nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 15 Mars 2023. Autorë të tekstit janë Korbe & Melisa, ndërsa për okestracionin dhe për produksionin në studio u kujdes Alandy.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200