TEKSTESHQIP

Mendi & Blero
Njo Me Njo
Lyrics

Ah ah ah -- Oh oh oh ...

Mendi:
Zemer ngom, jam ka nihna pak tip
Si alkoohol shum e me roby gipsy
Xeher po dokesh e shum mir po kcen
Xeher je vesh, er e mir o kah t'vjen

Ej ej,prej meje mos ik
Hajde qetu ngat e mos um livrit
Ski nevoj prej kerkujna me u tut
E di je femen, e ki qef pak met lut
Pse mu m'gut ? (Get low)
Kjo pun shkon kadal dal
Je gjini e but, kshtu qe krejt osht normal
Nese sillna (ah ah) mir me ty
Edhe krejt shka i kam une ti tham n'sy
Mmmm
Prej qi kum hi (Yeahhh )
Un ty t'kum kshyr, edhe ti m'ke kshyr
Edhe t'kam, krejt n'ftyr
Je qfare je , e shtrejt a e lir,
Veq e di qe kam met ba mu ni mir
Mmmm

Blero: (refren)
Qoje njo, qoj dhe dy,
Hajde shpirt, ty mos ta nin
Je me mu ne atmosfer, (oh oh)
Sa mir po kcen (2X)

Mendi:
Haha, ja ka nis mu ba nxet
E un tu mendu qysh met qu drejte n'krevet
Sa lezet mu kan, vet me ty nkater an
Domethan kurgjo keq skena me lan
E m'provokon me sy, edhe ja nis me kcy
E une tu t'kshyr ty, puna jote u kry
Se jam respillan, edhe se kam kompleks
Un nuk bej dashni zemer, di me ba veq sex
Veq me rendsi, esht e knaqne me dal
Edhe un nalna deri sa ti mthu mu nal
Kqyre po e mir,kqyre po e but edhe kur t'bahet e vshtir
Mir, jam ka shoh diçka,qe ka ndodh
Veq t'lutna mos e zgat
Se spo du mu lodh
Zemer un e di, une e kum vrejt
Edhe ti e ke vrejt, qe jem tui menu njejt

Blero: (refren)
Qoje njo, qoj dhe dy,
Hajde shpirt, ty mos ta nin
Je me mu, ne atmosfer, (oh oh)
Sa mir po kcen (2X)

Uh uh uh
Qoje, qoj dhe dy
Uh uh uh
Qoje, qoj dhe dy, sonte, sonte ti ..

Qoje njo, qoj dhe dy,
Hajde shpirt, ty mos ta nin
Je me mu, ne atmosfer, (oh oh)
Sa mir po kcen (2X)

DËRGOI: