Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mensur Kadriu & Bujar Preteni - Zjarr Zjarr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr Zjarr".
3. Video është e këngës "Zjarr Zjarr", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu & Bujar Preteni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu & Bujar Preteni - Zjarr Zjarr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bujar Preteni

27/04/2019

2019-04-27T19:15:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zjarr Zjarr" kënduar nga Mensur Kadriu & Bujar Preteni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mensur Kadriu & Bujar Preteni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Aida Doçi, Lori, Daim Lala & Xhela - Zjarr Zjarr

Daimi:
O qka u ba me mu qe mzuni ky sherr
o tu pi uj moj zemer etja pom merr

Aida:
thuj qka dush bon qka dush sa pun
per mu se ti sje i zoti etjen me shu

Daimi:
Zjarr zjarr

Aida:
uj uj

Daimi:
Un pot te tham me zjarr mos lu

Aida:
Pasha naten pashat ditten
uji zjarrit sja ka friken

Daimi:
Zjarr zjarr

Aida:
uj uj

Daimi:
Un pot te tham me zjarr mos lu

Aida:
Pasha naten pashat ditten
uji zjarrit sja ka friken

Xhela:
O qka u ba me mu qka u ba o gjan
o krejt i kam fukara jam

Lori:
Je xhyna fukara i krejt dynjas
kur se ke ate qe ti don me pas

Xhela:
Zjarr zjarr

Aida:
uj uj

Daimi:
Un pot te tham me zjarr mos lu

Aida:
Pasha naten pashat ditten
uji zjarrit sja ka friken

Xhela:
Zjarr zjarr

Aida:
uj uj

Daimi:
Un pot te tham me zjarr mos lu

Aida:
Pasha naten pashat ditten
uji zjarrit sja ka friken

Daimi:
Ti en zemer mbete pik
o nuk po muj met lan me ik

Xhela:
Ktu ktu du met pa
1 minut nuk du me u nda
tkam sheqer pasha kta sy
gjithqka ambel asht ne ty

Daimi:
Lu luj ti o syn
se ma shum nzemer pom hyn
se qka ban ti nket dynja
mu pom doket ma mir ska

Xhela:
Lu luj ti o syn
se ma shum nzemer pom hyn
se qka ban ti nket dynja
mu pom doket ma mir ska

Aida:
Ktu ktu du met pa
1 minut spo du me u nda
tkam sheqer pasha kta syt
gjithqka ambel asht ne ty

Lori:
Luj luj ti o syn
se ma shum nzemer pom hyn
se qka ban ti nket dynja
mu pom doket ma mir ska

Aida:
Luj luj ti o syn
se mashum nzemer pom hyn
se qka ban ti nket dynja
mu pom doket ma mir ska

Lori :
Ti nzemer sonte event
Nuk po muj pa tpermen

Dessa - Zjarr Zjarr

ouuu,aaa,aa
te ndjej
te ndjej edhe pse larg une me ty jam
te kam edhe pse sje me prane ti
me ty jam
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetm shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
te dua,te dua une ty shume
me ty dashni pa fund, e jotja baby
kam malle,kam malle se ti je shume larg
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetem shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
instrumentaL:
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jam larg larg larg
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet