TEKSTESHQIP

Mentor Haziri
Sonte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte" kënduar nga Mentor Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, materiali muzikor paraqitet në ekranet tona i punuar në aspektin vizual edhe me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me Time Pictures. Ky videoklip u publikua më 7 Shtator 2021. Melodinë dhe produksionin në studio e realizoi Gent Myftaraj, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin vetë artisti.