Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Kaçurrelja (Feat. Baba Li & Xhimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

[REF. x2 Xhimi:]
Kacurrelja, Kacurrelja...

[Mera:]
Mera Mera jam dhe sme ndal njeri
Me kto kacurrela kshtu do jem gjithnji
Stilin kshu e kam, do e kem perdit
Esht natyra jeme, duhet me e dit

[REF. x2 Xhimi:]
Kacurrelja, Kacurrelja...

[Mera:]
Duhet me e dit,duhet me e dit
Esht natyra jeme,du ta kem perdit

[Baba Li:]
E kam dit se je milionar
Origjina Shqip-Kosovar
Ti je nji jet ne skena
Shqiptarve ju lu menia
Kam ngju shum per ty Mera
Nalu pak se po m ik menia

[Mera:]
Kacuurrelja ju gjithmon me thoni
Natyrale jam,a po me shikoni?
Kacuurrelja ju gjithmon me thoni
Kudo qe te jeni ju do tme degjoni

[REF. x2 Xhimi:]
Kacurrelja, Kacurrelja...

[Mera:]
Ne dilem un jam
Per zgjedhjen qe kam
Kush e krijoj femren
Sot pushtetin kan
Zemren nuk e fali,s esht e leht me mu
Ju falenderoj,se Mera knon per ju

[REF. x2 Xhimi:]
Kacurrelja, Kacurrelja...

[Mera:]
Duhet me e dit, duhet me e dit
Esht natyra jeme, du ta kem perdit

[Baba Li:]
E kam dit se je milionar
Origjina Shqip-Kosovar
Ti je nji jet ne skena
Shqiptarve ju lu menia
Kam ngju shum per ty Mera
Nalu pak se po m ik menia

[Mera:]
Kacuurrelja ju gjithmon me thoni
Natyrale jam, a po me shikoni?
Kacuurrelja ju gjithmon me thoni
Kudo qe te jeni ju do tme degjoni


Ky tekst u dërgua nga babaliMera Zymeri
Featuring: Baba Li & Xhimi
Publikimi: 20/06/2015


Mera Zymeri - Kaçurrelja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaçurrelja".
3. Video është e këngës "Kaçurrelja", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0