Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mergim Gojani (Gimi) - Shoqe S'muj Me T'pase  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/03/2015

2015-03-10T11:41:27

Teksti:

Ilir Berani

Video Produksioni:

SWART

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14
Ne nje mahall jemi rrit
Afer i kem pas shtepit
jemi njohur si femi

me vite u shoqeruam
tjeret kurr nuk na munguan
Bota jone ishim veq un dhe ti

skam dasht me u dashuru
o pasha syt
por zemra nuk pyt
zemra nuk pyt.

QYSH MEJ DHAN FUND KSAJ SHOQNIE
SHOQE SMUJ MET PAS
DIGJEM ME ZJARR DASHURIE
ZEMRA DON MEM PLAS
ZEMRA DON MEM PLAS PER TY
U DOGJA FARE
HAJDE ZEMER BANMA NJI QARE

QYSH MEJ DHAN FUND KSAJ SHOQNIE
SHOQE SMUJ MET PAS
DIGJEM ME ZJARR DASHURIE
ZEMRA DON MEM PLAS
NUK KAM DASHT KESHTU MEM NDODH
NGA KREJT FEMRAT
VETEM SHOQEN MA DON ZEMRA.


Më Shumë Këngë Nga Mergim Gojani (Gimi):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet