TEKSTESHQIP

Mergim Mjeku
Të Kërkoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Kërkoj" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky projekt u prezantua para një audience më të gjerë i kompletuar me mjaft shije me videoklip, produksionin e të cilit e krijoi MProduction. Ky videoklip u publikua me datë 22 Mars 2019. Për muzikën dhe për okestracionin punoi Irkenc Hyka, teksa autor i tekstit është Petro Xhori.